Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Ja si do të jetë kampusi i ri universitar, Veliaj publikon fotot: Themi atë që bëjmë, bëjmë atë që themi 

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajmi më i mirë për studentët/et, pedagogët/et dhe stafin e Fakultetit të Drejtësisë dhe të Gjuhëve të Huaja  të Universitetit të Tiranës, është se këto dy fakultete do të transferohen në një godinë të re që do të ndërtohet në kampusin e ri universitar.

albsig

spring

Sikurse mund të shihni edhe nga këto foto të projektit të publikuara nga kryebashkiaku Veliaj, kampusi i ri do të jetë një hapësirë ultramoderne, duke pasur edhe një mensë dhe bibliotekë. 

“Themi atë që bëjmë, bëjmë atë që themi”,- shkruan Veliaj. Të njëjtin fat pritet që të ketë edhe Universiteti Bujqësor i Tiranës, në të cilin gjithashtu do të ndërtohet një kampus i ri.

87759813_2926147237424612_2097290740328562688_n.jpg88015657_2603861903273530_6150219732797620224_n.jpg87694726_518902805495509_5434256965251366912_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img