Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Ja se si ka funksionuar shkarkimi im”, Ardian Koçi publikon mesazhet pasi u hoq nga detyra: Ky njeri bëri 8 vite luftë, ia arriti qëllimit

Shkruar nga Newsbomb
“Ja se si ka funksionuar shkarkimi im”, Ardian Koçi publikon

Ardian Koçi ka ndarë disa mesazhe që ka marrë menjeherë pas shkarkimit si Drejtori i Parkut Kombëtar Divjakë-Karavasta.

Ardian Koçi ka ndarë mesazh që ka marrë menjëherë pasi është pushuar nga detyra, teksa shkuan se personi në fjalë ka “luftuar” vite pët ta arritur qëllim. Mësohet se personi që i ka dëruar mesazhet është vëllai Fredi Kokoneshit, kryetari i Bashkisë Divjake.

“Per te kuptuar se ne c'kushte punova dhe se si ka funksionuar shkarkimi im. Me poshtë keni një komunikim menjehere sapo lajmerova per nderprerjen e detyres.Me teper se nje komunikim është nje thirrje per triumfin qe arriti.Nuk është emri,por mbiemri!Tetë vjet luftë me këtë njeri,qe nuk la gje pa bërë deri sa ja arriti qellimit.Sot ai njeri duhet te ishte diku gjetke dhe i privuar nga telefoni.Dhe tani shkoni dhe e votoni perseri!

P.s Ne litarin per te me rrezuar mua , te gjithe qelbesirat vune nje dore.Mos me telefononi per te hequr postin,se do dal me deklarata publike,qe do ju nxjerrin bojen!Ne 10 vite pune kam ruajtur cdo komunikim qe kam patur” shkruan Koçi në postimin e tij.

Kujtojmë që Koçi u shkakrua nga detyra vetëm se kishte dhënë një intervistë pa njoftuar.

“[…] ju keni dhënë një intervistë për shtyp për median Zëri i Amerikës, publikuar në faqen ëeb ëëë.zeriamerikes.com, në datën 12 shkurt 2023, për të cilën Ju nuk keni njoftuar dhe nuk keni marr një miratim nga Eprori…”, thuhet ndër të tjera në vendimin e shkarkimit nga detyra.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese