Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Ja sa kontata me njësitë vendore janë fituar nga subjektet që drejtohen nga femrat (RENDITJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të dhënat për shoqëri biznesi kontraktore të bashkive si dhe bashkwaksionere me bashki do të publikohen në një web-platformë me të dhëna të mirë strukturuara me titull shoqëribiznesi.al ose opencorporates.al /Newsbomb.al/ 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img