Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Ja qytetet dhe bizneset që do hapen nga e hëna, Rama: Plani do ndryshojë nëse…

spot_img

Lajme të ngjashëm

c4ff266db3a245d125dc0d9f61add9ec

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në facebook planin e masave për javët në vijim, por thekson se ky plan do të ndryshojë nëse dinamika e epidemisë do ndryshojë negativisht.

Kreu i qeverisë publikon qytetet që do të konsiderohen zona të gjelbërta që nga 4 maji, si dhe bizneset që do të hapen duke filluar nga data 11 maj.

Statusi i Ramës

TRE TË HËNAT E ARDHSHME DHE LEHTĒSIMET E ÇDO JAVE PAS TYRE

Ky plan do të ndryshojë, nëse dinamika e epidemisë ndryshon negativisht

Më shumë

spot_img