Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Ja pse nuk performoi Era Istrefi në hapjen e Kupës së Botës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajmi se Era Istrefi do të këndonte në natën e parë të hapjes së Kampionatit Botëror të Fifa 2018 mori dhenë dhe performanca e saj mezi pritej nga të gjithë shqiptarët.

Ditën e sotme fillon zyrtarisht Botërori dhe nëse po prisnit që të shikonit performancën e Erës me Nicky Jam e Will Smith, do të zhgënjeheni.

albsig

spring

Mamaja e këngëtares shqiptare, Syzana Tahirsylaj, në një prononcim për “Lajme.net” ka rrëfyer se Era nuk do të jetë e pranishme sot për të kënduar. Ajo ka thënë se Era do të performojë live në Rusi në mbylljen e Kampionatit dhe jo në hapjen e tij.

“Era ka me qene ne finalen e Kampionatit, ka me performu ‘live’”, ka thënë ajo. Vet Era nëpërmjet disa postime në Instastory ka treguar se është në Xhamajkë dhe do të xhirojë nesër klipin për këngën e saj “Prisoner”.

Ndërkaq, në ndeshjen hapëse të ditës së sotme, ku luan Rusia kundër Arabisë Saudite, ka performuar këngëtari Robbie Williams.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img