Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ja pse 5 tutorët e prostitutave shqiptare u arrestuan në doganën e Morinës (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eababe79c54d86872c1e66f5dd70786b

Policia ka sqaruar se pse pesë persona të arrestuar në flagrancë për shfrytëzim prostitucioni, u vunë në pranga gjatë një aksioni të befasishëm në doganën e Morinës.

Sipas Policisë, ata ishin në vëzhgim gjatë gjithë kohës teksa lëviznin me një makinë të maskuar si taksi, ndërsa janë arrestuar në pikën kufitare për të vëretohej trafiku.

“Goditja u bë në Morinë për arsye se duhet të vërtetohej trafiku. Janë mbajtur nën vëzhgim nga Tirana deri në Morinë. U lanë deri sa vulosën pasaportat dhe pastaj ndërhyri policia. Pasi ata do shkonin në Prishtinë e më pas me avion në Gjermani”, sqaron Policia.

 

LEXOArrestohen 5 tutorë në Tiranë, procedim rumunes dhe dy shqiptareve që do prostituoheshin

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img