Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Ja momenti i goditjes së autobuzit të futbollistëve serbë me gurë, filmuar nga vetë serbët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

01fdd3c604ed0043603a86ba76ee2d5a

Gazeta Blic ka hedhur online momentin kur autobuzi I ekipit serb është qëlluar me gurë. Autobuzi kalon, ata filmojnë, ndërkohë që fëmijët që janë mbledhur anë rrugës fishkëllejnë. Në fakt serbët shohin me kuriozitet.

Por në një moment në video dëgjohet e kërcitura e gurit. Serbët frikësohen dhe i kërkojnë njëri tjetrit që nëse kjo pjesë është filmuar ose jo.

Ndërkaq, mund ta shohin të gjithë, meqë mediat serbe po mbahen me këtë lajm gjithë pasditen e sotme.

Lexo edhe: 

De Biasi dhe Cana kërkojnë fitoren: Respektojmë kundërshtarin, por ne duam të shkojmë në Francë

Çurçiç dhe Ivanoviç: Shqipëria ka ekip të fort, duam fitoren nesër

Ja formacioni që do të hedhë në fushë De Biasi kundër serbëve, dalin 11-ja e parë

{mp4}22588{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img