Ja kur nis Parlamenti, zbulohet data e seancës së parë për 2018

Publikuar tek: politike, më 21:30 08-01-2018 Ja kur nis Parlamenti, zbulohet data e seancës së parë për 2018

Deputetë, ministra dhe vëmendja e shqiptarëve do rikthehet sërish në sallën e Kuvendit në datën 15 të këtij muaji, kur do të mbahet edhe seanca e parë plenare për 2018-ën.

Sakaq, Konferenca e Kryetarëve pritet të mblidhet në datën 11 janar në orën 11:00 të paradites. Në mbledhje do diskutohet projekt-programi dhe projekt-kalendari i punës. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lirimi i Haki Çakos, gazetari Hoxha: Mbështetja e Ramës dhe kërkesa e Xhafajt..
Përplasje në emision për Haki Çakon, Lala: Ç'ka bërë Çako? Ndërhyn Hoxha: Kush i kapi 12 ton kanabis, s'ishte vegël »
Article Logic
Execution time: 0.011307001113892
array(1) { ["section"]=> string(69) "ja-kur-nis-parlamenti-zbulohet-data-e-seances-se-pare-per-2018-105891" }