Këto janë kodet sekrete që zhbllokojnë filmat në NETFLIX

Publikuar tek: bota, më 22:34 03-12-2020 Këto janë kodet sekrete që zhbllokojnë filmat në NETFLIX

Është zyrtarisht koha për të hyrë në frymën e Krishtlindjeve.  

Festa magjike e fundvitit është fare pranë dhe pas një viti tepër stresues është koha për të festuar.

Pjesë e pandashme e ditëve të festave janë edhe filmat, sigurisht me karakter Krishtlindjesh.

Në ndihmë na vjen shtëpia gjigante e filmave “Netflix”, por shumica prej tyre nuk mund të hapen për arsye nga më të ndryshmet. Pavarësisht kësaj, ekziston një mënyrë për të ndjekur këto filma tepër argëtues.

Në fakt ka mijëra kode në dispozicion për ta bërë më të lehtë shikimin e filmave të ndryshëm  dhe më poshtë gjeni listën e plotë sipas zhanrave.

Pushimet Bankare - Krishtlindje

Filma Britanik të Krishtlindjeve - 1527064

Filma Kanadezë për Fëmijë dhe të gjithë familjen - 1721544

Filmat Familjarë - 1474017

Filma për moshat 5 deri 7 - 1477201

Filma Familjarë për moshat 8 deri 10 - 1477204

Filma Familjarë për moshat 11 deri 12 - 1477206

Filma Familjarë nga vitet 1990 - 1476024

Filma Evropianë për Fëmijë dhe të gjithë familjen - 1527063

Fëmijët & Filmat Familjarë ‘Goofy Christmas’ - 1475071

Filma romantikë për Krishtlindje - 1394527

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « HORROR në kamera, i riu MONSTËR vret të dashurën shtatzënë live; e mbylli në ballkon në temperaturë nën zero, ndërsa shikuesit e paguan që të abuzonte me të
»
Article Logic
Execution time: 0.011047840118408
array(1) { ["section"]=> string(56) "ja-kodet-sekrete-qe-zhbllokojne-filmat-ne-netflix-230102" }