Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Ja kaloi edhe Jeff Bezos, ja kush është njeriu më i PASUR në planet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

78ba7e0a834b7ee40c103b4848a20a58

Elon Musk, sipërmarrësi i hapur pas Tesla Inc. dhe SpaceX, tani është personi më i pasur në planet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img