Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Ja foto nudo e Bleonës që çmendi Arjan Çanin dhe publikun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

84327d55321649e3ab2c1d083a28f3f9

Është e vërtetë që publiku duhet të kishte tema më të rëndësishme për tu fokusuar këto ditë, megjithatë e gjithë vëmendja është mbi Bleonën.

E nisi me akuzat ndaj gazetares Iva Tiço, nuk kurseu as personazhe të tjera, por qershia mbi tortë për fansat e Bleonës, mesa duket është pikërisht kjo foto e publikuar sot në mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë”.

Nuk është surprizuar vetëm gazetari Arjan Çani me këto foto, por edhe publiku që e ka ndjekur dhe tashmë në rrjetet sociale po flitet dhe kërkohet vetëm kjo foto nudo e këngëtares shqiptare.

Lexo edhe: Pas këmbënguljes së Bleonës, Arjan Çani i prek të pasmet live në emision (Video)

Më shumë

spot_img
spot_img