Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“Ja dhe unë duke recituar”, Kryemadhi poston foto nga 1 Qershori i ‘78

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka postuar një foto nga koha kur ishte në kopësht për festën e 1 qershorit. Monika ka postuar një foto nga nga 1 Qershori i 1978, teksa shihet duke recituar një vjershë për festën e fëmijëve.

“Ja dhe unë duke recituar, në 1 Qershor 1978.  Me respekt për edukatore Dianën, Engjëllushën, Melitën dhe të gjithë personelin e Kopështit nr.9 në Tiranë.

albsig

Foto e marrë nga Revista Yllka” shkruan Kryemadhi në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img