Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

Ja çfarë tha Efi pas daljes nga Big Brother

Shkruar nga Newsbomb
Ja çfarë tha Efi pas daljes nga Big Brother

Efi u eleminua mbrëmjen e djeshme nga Big Brother, pas vendimit të Dea Mishel për të çuar në nominim atë si dhe çiftin Luiz-Kiara.

Pas eleminimit Efi u shpreh se gjëja më e rëndësishme është që ajo të dilte me ato vlerat që ka si njeri dhe i vjen shumë mirë që këtë gjënë ka transmetuar tek publiku.

Efi: Mendoja se do dilja unë. Nuk do të doja të ndahej çifti. Më mirë kështu. Nuk e dyshoja fare zgjedhjen e Deas.

Arbër: Efi e ka fituar Big Brotherin e vet. E mori veten me kalimin e kohës. E penalizoi fakti i romancës brenda shtëpisë. Ka patur momente kur kam qenë dakord me të, ose kur kam qen kundër. Shpesh herë ajo ka patur shpërthime emocionale, që është pika e dobët. Ndërsa pika e fortë, nuk i lëshon njerëzit.

Zhaklin: Unë e shpalla Efin shefe diplomacie. E mendoja lojtare të fortë. Nëse ajo do dilte më vonë, do na kënaqte.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese