Ja çfarë shkakton kokaina, pamje të rënda (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:10 01-08-2015 Ja çfarë shkakton kokaina, pamje të rënda (Foto)

Një dentist ka postuar fotografinë e dëmit të shkaktuar në gojën e një pacienti si pasojë e përdorimit të kokainës, në përpjekje për të sensibilizuar njerëzit për efektet fizike të kokainës.

Ai ka fotografuar gojën e një pacienti të cilit i janë dëmtuar indet rreth hundës dhe gojës nga përdorimi i kokainës.

“Shpim qelizor për shkak të abuzimit me kokainën”, ka shkruar dentisti Zoe Pavli bashkangjitur me fotografinë, duke shtuar se “foto të tilla duhet të postohen gjithmonë në Facebook për të sensibilizuar njerëzit.

Palatal-perforation-due-to-Cocaine-Abuse.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidentja kroate e lyen vetë shtëpinë e saj modeste
Joe Biden i bashkohet garës për President të SHBA-ve »
Article Logic
Execution time: 0.010449171066284
array(1) { ["section"]=> string(51) "ja-cfare-shkakton-kokaina-pamje-te-renda-foto-17514" }