Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ja bëri zemra “bam”, Lorik Cana i rrëfen të gjitha, nga njohja me bashkëshorten deri te arsyeja pse nuk mori një nuse shqiptare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lorik Cana dhe Monica janë prindër të dy fëmijëve, Bojken dhe Enkelejda. Historia e tyre është fiks si ato historitë e përllava “Një dashuri me shikim të parë”. Lorik dhe Monica janë njohur në vitin 2011 dhe gjithçka ka nisur në një restorant .

Ata ishin parë për 2-3 orë dhe para se të largoheshin ishte Lorik ai cili nërpërmejt menaxheres së restoranii i kishte dhënë numrin Monicës.

“Momenti i njohjes me bashkëshorten ishte në një restorant, ku ajo ishte ulur përballë meje dhe pothuajse për dy tre orë gjatë darkës, jemi parë dhe pastaj ja kam kaluar numrin tim nëpërmjet menaxheres së restorantit, jemi dëgjuar ndërkohë unë kam ardhur në Shqipëri dhe pasi jam kthyer jemi takuar dhe tani jemi bashkë që 10 vjet”- ka treguar ai.

I pyetur se pse nuk mori një nuse shqiptare  Lorik u përgjigj kështu: Janë disa sinjale që të jep, duhet ta ndjesh ta jetosh për të parë nëse është personi që ti ke nevojë dhe ajo gjithashtu. Këmbëngulja dhe sakrifica e saj për të më mbrojtur nga çdo gjë që më rrethon, është një ndër tiparet që e veçon atë.

Më shumë


spot_img

spot_img