Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ja banorja që u largua këtë të shtunë nga Big Brother

Shkruar nga Newsbomb
Ja banorja që u largua këtë të shtunë nga Big Brother

Banorja që ka lënë shtëpinë këtë të shtunë ka qenë Erjola.

Mes Eglës, Françëskës, Ilnisën, Meritonit, Rozës dhe Ledjonës, publiku vendosur që Erjola të ndërpriste në mes garën e saj për çmimin e madh të “Vëllait të Madh”.

Përveç Meritonit dhe Ilnisës, të gjithë banorët e shtëpisë dolën e përshëndetën moderatoren, largimi i së cilës ishte mjaft i papritur për të gjithë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese