Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Izraeli njeh Kosovën sipas marrëveshjes së firmosur në Shtëpinë e Bardhë; dokumenti nënshkruhet dhe në gjuhën serbe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7142daf23052bdfa9c20f3c12ef92340

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img