Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Izolimi në shtëpi, Braçe shpërndan videon: Nëse s’u rrihet pa takuar njerëz…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në këto ditë të vështira ku vetëkarantinimi në shtëpi është bërë i domosdoshëm për të mos përhapur koronavirusin, Zëvendëskryeministri Braçe ka këshilluar me anë të një video se si mund të improvizojmë për t’u takuar me njerëzit.

Braçe ka shpërndarë një video të bërë mjaft virale, ku shihet Kristiano Ronaldo që improvizon sikur takon tifozët para ndeshjes me Interin.

Ndërkohë Braçe ka këshilluar edhe njëherë shqiptarët për të kufizuar sa më shumë lëvizjet e tyre dhe të distancohen sa më shumë nga njëri-tjetri, për të mos rrezikuar.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img