Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ivankës i dalin “të palarat”, kishte 12 tualete në shtëpi, por nuk lejonte Agjentët që ta përdornin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2e202c1d43e14fe60ec305fe710ab8be

Ivanka Trump, vajza dhe këshilltarja e presidentit të SHBA-së shpesh ka qenë në vemendje të mediave për shkak të disa detajeve nga jeta që i kanë dalë në dritë.

Së fundmi në mediat e huaja raportohet se Agjentët që ishin vendosur nga presidenti në katër vite qeverisje që të ruanin vajzën e tij dhe bashkëshortin e saj nga çdo problematik, në fakt kanë pasur një shqetësim më të madh. Ata nuk mund të përdorinën të njëjtin taulet me Invankën dhe bashkëshortin edhe pse kishin një shtëpi të madhe dhe kishte në të 12 tualete.

Si përfundim në 4 vite qeverisje të Trump nga forcat sekrete janë përdorur plot 100.000 dollarë nga taksat për të paguar qeranë e një tualeti të sajuar disa blloqe larg nga shtëpia e vajzës së ish-presidentit.

Lajmi është publikuar nga “The Washington Post”, por një gjë e tillë është mohuar nga vajza e Trump, ndërsa dëshmi të oficerëve tregojnë se kjo ishte e vërtetë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img