Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Iu sulmua eskorta me armë, zbulohet gjendja shëndetësore e reperit shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e së shtunës reperi shqiptr Azet u përfshi në një incident në Vjenë të Austrisë.

Burime për mediat bëjnë me dije se reperi teksa ishte duke dhënë një koncert, pas përfundimit të performancës janë shënuar të shtëna me armë.

albsig

spring

Qytetarë të huaj janë munduar ta sulmojnë eskortën e artistit dhe kanë goditur me armë. Sakaq, raportohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Mirëpo, duket se kjo ngjarje ka ndikuar shumë te Azeti, i cili thuhet se nuk është gjendje të mirë emocionale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img