Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Iu “pre” në mes rruga për në shtëpi, fjalët e fundit të të riut shqiptar para se të humbte jetën në aksidentin tragjik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Liridon Mustafa i riu shqiptar nga Kosova që ndërroi jetë ditën e sotme në aksident në Hungari para se të nisej drejt vendlindjes dhe të humbte jetën kishte postuar në rrjetet sociale.

Ai kishte bërë një status para nisjes ku ka shkruar: Hajt edhe njo roadtrip per Kosove.

Miqtë e tij janë të tronditur nga ky lajm. Ata kanë shkruar ngushëllime prekëse për familjarët e të riut shqiptar që iu pre në mes rruga për në shtëpi.

Viktima ishte me prejardhje nga Kosova dhe vendbanim në Graz të Austrisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img