Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Iu nënshtrua operacionit për heqjen e bajameve, humb jetën në mënyrë tragjike modelja e njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-Miss Brazili, Gleycy Correia, ka humbur jetën pas operacionit për heqjen e bajameve. Sipas mediave të huaja mësohet se bukuroshja braziliane i’u nënshtrua një operacioni për heqjen e bajameve, mirëpo ndërhyrja fatkeqësisht nuk shkoi ashtu si duhej dhe 27-vjeçarja pësoi hemoragji në tru dhe atak në zemër.

“Ajo bëri operacion për heqjen e bajameve në fund të marsit dhe pas 5 ditësh në shtëpi pati hemorragji. Ajo shkoi në spital dhe pësoi atak në zemër më 4 prill. Që nga ajo kohë ishte në koma dhe ndërroi jetë”, tha prifti i familjes për The Mirror.

albsig

spring

Tashmë priten rezultatet e autopsisë që të nxjerrin më shumë detaje rreth vdekjes së saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img