Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Iu gjetën në shtëpi paratë e dynjasë”, Rama flet për herë të parë për mjekun Edvin Prifti: . Është një lajm shumë i mirë për sistemin (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d1fed016a627eab23a2fdb31283835d

Kreyeministri Edi Rama ditën e sotme në bashkëbisedimin  me qytetarët e Tiranës ka folur edhe për mjekun e QSUT, Edvin Prifti, i arrestuar një ditë më parë me 250 mijë euro dhe 160 milionë lekë të gjetura në shtëpi dhe zyrë.

Rama u shpeh se mjekut iu gjetën në shtëpi paratë e dynjasë. AI e ka quajtur një lajm të mirë për sistemin sekuestrimin e parave, duke shtuar se kjo do të rrisë besimin e njerëzve që të denoncojnë.

“Bashkë me gjykatësen u arrestua një mjek, që iu gjetën në shtëpi paratë e dynjasë. Është një lajm shumë i mirë për sistemin, sepse kjo do të rrisë besimin e njerëzve që të denoncojnë. Në rastin e mjekut ka pasur një denoncim, që e ka përcjellë drejtori i spitalit në sistem. Dhe kështu gjërat fillojnë e vijnë hap pas hapi. Nuk ka shkop magjik”, tha Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img