Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Iu gjetën në shtëpi drogë me vlerë 2 milion euro, kapet çifti shqiptar i bashkëshortëve në Itali (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dcc0f45326f63f1541472841dc647427

Një çift shqiptar është arrestuar në Itali, pasi në shtëpinë e tyre iu gjetën lëndë narkotike.

Sipas mediave italiane, policia ka arrestuar Flamur Gjinin dhe është lënë në arrest shtëpie Teuta Gjini.

Në shtëpinë e çiftit Gjini në Noicattaro, bëhej paketimi i kanabisit, ku iu sekuestruan 400 kg kanabis.

Vlera e drogës arrinte në 2 milion euro dhe ishte e ndarë në 30 kuti.

foto_2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img