Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Iu gjetën 18 thasë më ilaçe, kokainë dhe mijëra euro në shtëpi, përfundojnë në pranga dy shqiptarët në Athinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë u arrestuan gjatë një operacioni anti-droge nga oficerët e policisë në Athinë dhe Galatsi.

Media greke raporton se policia ka kryer kontrolle në banesat e tyre ku ka gjetur dhe sekuestruar 1,315 gram kokainë, 18 thasë me ilaçe, 2 peshore precize, shumat prej 15,020 euro dhe 241 dollarë, 7 celularë.

Të dy të arrestuarit u dërguan në Prokurorinë Publike të Athinës për t’u njohur më pas  me masën e sigurisë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img