Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Iu gjet DROGË në makinë, policia arreston KUSHËRIRIN e parë të DREJTORIT të SHKB të BURGJEVE, Klodian Haxhillari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Katër persona që po udhëtonin me një makinë nga Fushë-Kruja drejt Tiranës ranë në postbllokun e policisë pasi u gjetën me 2 kilogram kanabis të përpunuar dhe gati për treg.

albsig

spring

Policia kishte ngritur postbllok sot rreth orës 19:00, pasi kishin marrë informacion në rrugë operative se në makinë kishte sasi droge.

Newsbomb.al mëson se një prej të arrestuarve është kushëriri i parë i shefit të SHKBS (Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve Klodian Haxhillari, i cili më parë ka mbajtur postin e shefit të Komisariatit në Berat.

Të ndaluarit janë shoqëruar në Drejtorinë e Policisë në Tiranë ku po merren në pyetje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img