Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Ia futi në grusht policit në mes të rrugës, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

c818828f69d95251e8909163a76094b8

Një 39 vjeçar në Tiranë ka rënë në pranga pasi ka qëlluar me grusht një punonjës policie.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Ibro” dhe në pranga ka rënë Sh. D., 39 vjeç.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Sh. D., 39 vjeç, pasi në rrugën “Ali Ibro”, i ka kundërshtuar duke i goditur me grusht për shkak të detyrës, punonjësit e policisë së rendit publik”, thotë policia.

Më shumë

spot_img