Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Iu fik telefoni dhe u raportua e zhdukur, gjendet pas pesë ditësh 20-vjeçarja shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet 20-vjeçarja shqiptare, e cila ishte raporuar e zhdukur pesë ditë më parë në qytetin e Freudenstadt, në Gjermani.

Policia njoftoi mbrëmjen e sotme se e reja u gjet nga një dëshmitar në zonën urbane të Freudenstadt, pasditën e kësaj të marte.

E reja shqiptare është në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Ajo jeton në qytetin Freudenstadt dhe ishte parë për herë të fundit në stacionin e trenit në Offenburg.

Laura N, ishte takuar me një grup të panjohur.

Ajo më pas nuk njoftoi prindërit pasi i ishte fikur telefoni, ndërsa i tha mikes se po “ndihej në siklet” që ishte në mesin e një grupi burrash.

Më shumë

spot_img
spot_img