Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Iu dogj ‘AUDI’ me vlerë 200 mijë euro në Vlorë, pronari akuzon policinë: Më kërkuan 1000 euro për të gjetur autorin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3b7f65650f4dce689e05ab3b8453a262

Mesnatën e 21 korrikut në zonën e Lungomares në Vlorë i është vënë zjarri qëllimisht një automjeti luksoz “AUDI R8”, vlera e të cilit në treg kapte shifrën e 200 mijë eurove.

Makina luksoze i përkiste një shqiptari nga Kërçova në Maqedonia e Veriut, por që punonte dhe banonte në Gjermani.

Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga ngjarja, policia nuk ka ende një të dyshuar, ndërsa pronari i makinës akuzon efektivët se i kanë kërkuar 1000 euro për të gjetur autorin e zjarrvënies.

“Kjo polici e korruptume, un Jam ai që me dogjen makinen audi ne Vlor , dhe kjo polici mkerkoi 1000 euro me gjet autorin…turp Te ken qe e kan katandis at Vend si mos me Zi”, shkruan pronari.

zyberi-600x235.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img