Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Iu bë trysni dhe nuk është pjesë e listave të PS-së’, Gjuzi i kërkon llogari nënkryetares së Kuvendit, Hysi: Tërhiqe mbrapsht, ishte zgjedhje e… (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fb123654b8f915dbddd77b21da26a6c2

Deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë një debat me nënkryetaren e Kuvendit Vasilika Hysi.

Gjatë fjalës së tij, Gjuzi i tha Hysit se ka pasur trysni për t’u larguar nga listat e kandidatëve prandaj është larguar nga PD-ja.

Nga ana tjetër Hysi tha se nuk ka pasur asnjë trysni për tu larguar mirëpo ishte një vendim familjar.

Pjesë nga debati:

Gjuzi: Si ka mundësi nënkryetarja e Parlamentit profesore-doktore e shkencave, trysnohet dhe nuk është në listat e Rilindjes?! Dhe më mirë që nuk është!

Hysi: Faleminderit Gjuzi por do ju lutesha që të tërhiqnit fjalën mbrapsht. Njerëzit vendosin vetë për zgjedhjet e tyre. Nuk kam asnjë trysni, është zgjedhje e familjes time, është zgjedhje personale. Ju burrat duhet të tregoni se sa i keni respektuar gratë dhe vajzat dhe zgjedhjet e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img