Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Iu bë atentat në Shkozet, Flamur Vezaj i del në ‘krah’ Prokurorit Ndoja: Është rritur jetim e është sprovuar, këtë të sotmen e di nga i ka ardhur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari investigativ Flamur Vezaj reagon në lidhje me atentatin që iu bë prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja pasditen e sotme në Shkozet, ndërsa u plagosën Andi Maloku e Landi Muharremi, të cilët udhëtonin me të.

albsig

Vezaj shkruan se Ndoja nuk është nga ata që i tremben kryeministrit apo Braçes, ndërsa tregon se prokurori është rritur jetim dhe është sprovuar në shumë gjëra. Madje, sipas gazetarit, prokurori Arjan Ndoja e di dhe nga mund t’i ketë ardhur “kjo e sotmja”.

“Arjani nuk eshte nga ata qe e tremb KM e hic me pak Brace vella, e sa per tjerat i del zot vetes se eshte rrit jetim e eshte sprovu ne shume gjera por edhe kete te sotmen AI e di nga mund ti kete ardh atij apo shoqeruesve , koha do tregoj”, shkruan gazetari Flamur Vezaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img