Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Iu bë atentat me armë, ky është motorri i shtrirë me të cilin po udhëtonin dy të rinjtë në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c5ea028d2d76948964740b41d3f68a45

Dalin pamjet e para nga vendngjarja, ku mbetën të plagosur dy të rinjtë 24-vjeçarë, Erison (Edison) Gjeka dhe Ndue Pali.

Në momentin që është qëlluar mbi ta, të rinjtë kanë qenë duke udhëtuar me këtë motorr të shtrirë, i cili është mjaft i shpejtë.

mo.jpg

Ata pas atentatit janë larguar me një makinë ‘Audi’ të zezë. Dy 24-vjeçarët janë plagosur në këmbë dhe kanë arritur të shkojnë vetë në spital, teksa ndodhen në jashtë rrezikut për jetën.

Lexo edhe: Shënjestër e ATENTATIT mafioz në Shkodër, kush janë dy 24-vjeçarët e plagosur (EMRAT)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img