Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Italianët të “magjepsur” nga Eva Murati, moderatorja lidh kontratë me markën e famshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Eva Murati gjatë javëve të fundit ka qenë në vëmendje të mediave shqiptare dhe atyre italiane.

Ajo ka qenë e ftuar në emisionin e njohur “Tiki Taka” dhe një dalje e saj mjaftoi që italianët të “dashuroheshin” me Muratin.

Që prej asaj dalje Evës filluan t’i hapen dyert njëra pas tjetrës dhe së fundmi bukuroshja shqiptare ka nënshkruar kontratë me kompaninë e njohur  “Yamamay”.

Marka e famshme e të brendshmeve e ka bazën në Milano, Itali dhe ka dyqane në shumë vende të botës.

176417653 785434895436667 6512368588075327547 n
spot_img

Më shumë

spot_img