Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

“Italia’s got talent”, kur aparenca mashtron dhe realiteti befason (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky djalosh ka befasuar jurinë e spektaklit të talenteve në Itali dhe mbarë publikun me talentin e tij si dhe temperamentin e veçantë. I I riu i quajtur Francesco nga Napoli, u duk një personazh i çuditshëm kur u prezantua ndaj juria nisi ta ngacmonte me batuta e ironi  por në momentin që ai filloi të kërcente, i la pa gojë të gjithë.

Cisky surprizoi edhe me përgjigjet që i dha jurisë kur u pyet në lidhje me zhanrin e tij të kërcimit.

“Nuk do t’i vija një emër”,- tha,ai. Ndër të tjera Cisky shkaktoi edhe të qeshura me batutat e tij pikante. Ai tha se nuk e kishte shumë me qejf shkollën, kishte mjaftueshëm kohë të lirë dhe dukeqenëse duhet të bënte diçka, nisi duke u marrë me këtë lloj kërcimi. Për më tëpër ndiqni videon.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/JzJOYj9PjH4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img