Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Itali: Hyri për të vjedhur, shqiptari bie nga kati i tretë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 23 vjeçar shqiptar me inciale R.M është rrëzuar nga kati i tretë i një ndërtese në Itali.

albsig

spring

Mësohet se shqiptari bashkë me një shokun e tij kishin hyrë për të vjedhur brenda një shtëpie dhe në tentative për të shpëtuar nga i zoti i shtëpisë, është rrëzuar nga ballkoni.

I riu u transportua me urgjencë në spital dhe gjendja e tij mësohet të jetë e rëndë.

Ndërkohë shoku i tij u largua, për të mos rënë në duart e forcave policore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img