Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ismail Morina në gjendje të rëndë financiare, hapet llogari bankare për t’i ardhur në ndihmë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89c60d5f6dabd1454e72ea1afae8a506

Gjatë intervistës dhënë për “Digitalb”, Ismail Morina apo siç njihet ndryshe “njeriu i dronit” ka pranuar se aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë ekonomike për shkak se nuk mund të punojë rregullisht.

Sipas Morinës, që prej ngjarjes së Beogradit ai është gjatë gjithë kohës i fshehur e për këtë arsye shesh shumë rralllë familjen e tij dhe e ka të pamundur të punojë rregullist. Ai pranoi se ka gjithashtu probleme me një kredi të marrë për shtëpinë e tij dhe e ka të vështirë shlyerjen e saj.

Pas këtyre deklaratave në një prej bankave në vend është hapur një llogari për t’i ardhur në ndihmë Morinës. Çod tifoz është ftuar të kontribuojë me aq sa ka mundësi për të ndihmuar personin që bëri krenar të gjithë shqiptarët mbrëmjen e 14 tetorit 2014.

Lexo edhe: Rrëfimi emocionues i Ismail Morinës: Ditët si planifikova ngritjen e dronit, dhe si u largova nga stadiumi

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img