ISIS sulmon kampin, lë të vdekur 60 persona

Publikuar tek: bota, më 14:38 29-08-2016 ISIS sulmon kampin, lë të vdekur 60 persona

ISIS ka vënë në shenjestër sot një kamp ushtarak dhe ka lënë të vrarë të paktën 60 persona.

Sulmi kamikaz ka ndodhur në Jemen

Shteti Islamik ka marrë përsipër sulmin përmes agjencisë xhihadiste të lajmeve “Amaq Neës”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merkel: Vendet e BE-së nuk duhet të refuzojnë emigrantët myslimanë
Kina lëshon satelitin e parë kuantik për komunikim të pa-hakueshëm »
Article Logic
Execution time: 0.0082888603210449
array(1) { ["section"]=> string(48) "isis-sulmon-kampin-le-te-vdekur-60-persona-51186" }