Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Ishte zhdukur prej një muaji, 17-vjeçarja me deklaratë “bombë” në polici: Me djalin e hallës shkova me dëshirë, s’më përdhunoi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga 17-vjeçarja e cila ishte zhdukur një muaj më parë, ndërsa sot u gjet nga policia në Durrës.

Ajo ka shokuar policinë me deklaratën e dhënë, teksa ka thënë se jetonte me djalin e hallës dhe se kishte një raport intim me të.

“Kam shkuar me dëshirë dhe nuk më ka përdhunuar. Kam qëndruar vetë më dëshirën time në shtëpinë e kushëririt. E kam djalë halle. Nuk kam dashur të lajmëroj prindërit. Doja të jetoja e qetë. Nuk kishin pse të bëheshin merak. Unë tani jam e rritur”, mësohet të jetë shprehur 17-vjeçarja në polici.

Policia pak më parë njoftoi se e kishte arrestuar 24-vjeçarin që kishte strehuar adoleshenten, teksa në banesën  e tij janë gjetur dhe 400 gramë lëndë narkotike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img