Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Ishte xheloz dhe dogji gruan për së gjalli, detaje TRONDITËSE nga ngjarja në Kavajë: Burri u varë vetë në pemë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja tronditëse janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë.

Bëhet me dije se burri Bilbil Shirja ka djegur për së gjalli bashkëshorten e tij Fëllënxa Shirja 45-vjeçe. Paraprakisht dyshohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur për arsye xhelozie.

48-vjeçari ka djegur për së gjalli bashkëshorten në makinë dhe më pas ka vrarë edhe veten. Ai është gjetur nga policia i vetëvarëur në një pemë.

“Më datë 10.04.2021, rreth orës 11:45, në fshatin Manskuri, Kavajë, është gjetur i djegur plotësisht një mjet. Brenda mjetit është gjetur një kufomë e djegur, e cila dyshohet se i përket shtetases me iniciale F. Sh., 45 vjeçe.

Nga kontrolli i zonës përreth është gjetur i vetëvarur në një pemë bashkëshorti i saj, shtetasi B. Sh., 48 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes,” njoftoi policia në lidhje me ngjarjen pak më parë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img