Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Ishte vaksinuar me të dyja vaksinat kundër Covid, virusi i merr jetën një gruaje; Në Covid1 dhe Covid3 janë ezauruar 90% të kapaciteteve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua ka humbur jetën ditën e sotme nga Covid-19. Bëhet me dije se gruaja që ka humbur jetën rreth 80-vjeç ishte e vaksinuar me të dyja dozat kundër Covid, rreth tre muaj më parë.

Gazetari , Erion Skëndaj duke raportuar nga Infektivi ndër të tjera është shprehur se spitali Covid1 dhe Covid3 i kanë mbushur 90% të kapaciteteve.

Ai tha se  po diskutohet për të hapur spitalin Covid4 me 100 shtretër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img