Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Ishte shpallur në kërkim, kapet trafikanti i drogës në Lezhë (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Policia e Lezhës ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim, për trafik droge.

Në bashkëpunim me FNSH Tiranë, u bë e mundur arrestimi i Nin Lalaj, vjeç 38 , banues në Lezhë.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Pukë, me vendim datë 21.03.2017, ka caktuar masën e sigurimit personal atë të “Arrest në burg”, për veprën penale të “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga neni 283 i Kodit Penal.

Ky shtetas iu dorëzua shërbimeve të D.V.P. Shkodër për veprime të mëtejshme proçeduriale.

Më shumë