Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 30-vjeçari i dënuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e shtetasit në kërkim T.V., 30 vjeç, banues në Piqeras, Himarë.

Strukturat e Policisë Himarë kanë bërë ndalimin e këtij shtetasi për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake shpërthyese dhe municioneve”.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë në vitin 2018 ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

 

Më shumë

spot_img