Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ishte pa maskë, LSI thotë se Kryemadhi s’ka dijeni për gjobën: Gjatë aktivitetit në Kombinat nuk u paraqit asnjë efektiv policie

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8dd329e85f37b911b8a7b798201b4b96

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se s’ka dijeni për gjobën e vendosur për mosmbajtjen e maskës anti-Covid.

Ndryshe nga sa u raportuar në “Neës24” se Kryemadhi dhe ish-deputetja Floida Kerpaci u gjobitën në Kombinat pasi nuk mbanin maskë, LSI ka reaguar duke thënë se gjatë aktivitetit nuk u paraqit asnjë efektiv i policisë.

“Duke parë disa lajme të publikuara në media duam të sqarojmë se: Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nuk ka asnjë dijeni për gjobë nga Policia e Shtetit. Gjatë gjithë kohës që është zhvilluar aktiviteti në Kombinat nuk është paraqitur asnjë efektiv policie. Deri në momentin që do të njihemi me gjobën do të këmi një reagim”, njofton LSI.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img