Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Ishte nisur me 70 mijë euro drejt Durrësit, por shqiptarit “i shkon huq” dhe kthehet duarbosh, ja si u zbulua nga policia në Brindisi (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia Italiane ka sekuestruar 70 mijë euro të padeklaruara në portin e Brindisit.

Mediet italiane raportojnë se shuma e parave ishte fshehur në një hapësirë në shkallët e autobusit të linjës me Shqipërinë, shofer i të cilit ishte personi i cili u ndalua nga autoritetet në shtetin fqinj.

Autobuzi ishte nisur drejt qytetit bregdetar të Durrësit, ndërsa ende nuk bëhet me dije emri i shoferit i cili u ndalua gjatë kontrollit të policisë italiane.

Klikoni për të parë videon:http://www.norbaonline.it/dettaglio.php?i=117739

.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img