Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Ishte nisur drejt Sarandës, “Benz-i” merr flakë në mes të rrugës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një mjet tip Mercedez është përfshirë nga flakët ditën e sotme në aksin Muziinë-Gjirokastër.

Burime bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit ishte nga Tirana dhe ishte nisur drejt Sarandës.

Forcat zjarrfikëse të Finiqit shkuan menjëherë në vendngjarje dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve.

211121450 264980302064178 3013022330593624362 n

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme të konsiderueshme materiale, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit në mjet.

Më shumë

spot_img
spot_img