Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Ishte nisur drejt Fierit, Lulzim Basha kthehet në mes të rrugës, anulon takimet elektorale në nder të Bashkim Finos

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka anuluar takimin e tij në Fier.

Lajmin e ka dhënë kreu i PD-së në Fier, Luan Baçi.

Mësohet se ky vendim ka ardhur pasi 29 marsi u shpall ditë zie kombëtare me një vendim të qeverisë për ndarjen nga jeta të deputeti socialist, ish-kryeministrit Bashkim Fino.

Për t’u respektuar dita e zisë në nder të deputetit Fino, Basha vendosi të anulonte takimet elektorale në Fier dhe është kthyer në mes të rrugës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img