Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ishte me gaz dhe mori flakë papritur, brenda makinës që u shkrumbua në Milot udhëtonin 3 pjesëtarë të familjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë nga djegia e makinës në aksin rrugor Milot-Lezhë. Mjeti ishte me gaz-benzinë dhe dyshohet se mori flakë për shkak të një defekti elektrik.

Në automjet udhëtonin 3 pjestarët e së njëjtës familje, por ata kanë shpëtuar të gjithë pa dëme pasi arritën të dalin në kohë nga automjeti.

Ndërkohë siç shihet edhe nga foto, mjeti është shkrumbuar i tëri.

“Më datë 05.06.2021, rreth orës 14:20 , jemi njoftuar nga shtetasi B. Ll.,se në aksin rrugor  Milot-Lezhë, se automjeti  tip “Volkswagen” me  të cilin udhëtonte ka marrë flakë në ecje. Nuk ka asnjë person të dëmtuar,vetëm dëme materiale. Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet si pasojë e një defekti teknik”, shkruhet në njoftimin e Policisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img