Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Ishte “live” në Instagram, reperi “Red Boy” 21-vjeç ekzekutohet me breshëri plumbash (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Los Angelos, ku reperi Zerail Rivera, është ekzekutuar teksa ishte në makinën e tij.

Zerail Rivera, i cili emrin artistik e kishte “Red Boy”, u vra në Hawthorne ndërsa po fliste me një mik “live” në Instagram nga brenda makinës së tij.

Video që po qarkullon në media tregon 21-vjeçarin duke buzëqeshur me mikun e tij, ndërsa më pas dëgjohen të shtëna armësh dhe zëri i tij ndalon së foluri.

Më mas miku i tij dëgjohet duke thënë “çfarë po ndodh, çfarë ke mik”. Disa sekond më pas telefoni i tij bie nga dora dhe trasmetimi mbyllet.

Në lidhje me ngjarjen nuk ka asnjë të arrestuar ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img