Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ishte larguar nga banesa prej 3 ditësh, gjendet i mbytur në kanal 66-vjeçari në Borsh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 66-vjeçar, i cili ishte shpallur i humbur prej 3 ditësh është gjendur i mbytur në një kanal.

Trupi i 66-vjeçarit L.A., banues në Borsh u gjet sot orës 07:36, në fshatin Borsh të Himarës është gjetur i mbytur në një kanal.

Nga dëshmitë e familjarëve, ky person vuante nga shëndeti mendorë dhe i kishte humbur kontaktet me familjarët që para 3 ditësh, pasi ishte larguar nga banesa.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img