Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Ishte kundër vaksinimit, humb jetën themeluesi i “Daystar” pas infektimit me Covid-19

spot_img

Lajme të ngjashëm

Marcus Lamb, bashkëthemelues dhe CEO rrjetet televiziv “Daystar” ka humbur jetën pasi ishte infektuar me Covid-19.

Lamb ka humbur jetën në moshën 64-vjeçare, pasi nuk arriti të fitonte betejën me virusin vdekjeprurës. Ai ishte ndër personat që kishte kundërshtuar hapur vaksinimin kundër koronavirusit, në një kohë kur bota po përballet me virusin që u ka marrë jetën me mijëra personave.

“Me zemër të thyer njoftojmë se Marcus Lamb, president dhe themelues i Daystar Television Network, është ndarë nga jeta,” kanë njoftuar familjarët e  tij.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img